1225


leden




Bestuur



 Het bestuur van MKB-Deventer bestaat uit acht personen.


Ed den Besten

Portefeuille export

Voorzitter e.denbesten@mkbdeventer.nl

Rob Korten

Bestuurslid - portefeuille duurzaamheid

Adbrevio mailadres:korten@adbrevio.nl

Gerdy Pusceddu-Smoes

Bestuurslid

Rensink Totaalonderhoud mailadres: g.pusceddu@rensinkbv.nl

Geddy van Elburg

Bestuurslid

Ionmoon mailadres: geddy@ionmoon.nl

Mark Verhijde

Bestuurslid - portefeuille ledenwerving

Adviseur stedelijke ontwikkeling mailadres: mark.verhijde@protonmail.com

Erwin Getreuer

Portefeuille MKB Magazine & binnenstad

Getreuer Makelaars mailadres: erwin@getreuer.nl

Pascal Hulsegge

Vice-voorzitter portefeuille MVO

Partner JPR Advocaten mailadres: hulsegge@jpr.nl

Allard Tönissen

Penningmeester

Zelfstandig accountant mailadres: AHJM.tonissen@kpnmail.nl




MKB Deventer

MKB Deventer is opgericht in 1995 en is inmiddels de grootste lokale ondernemersvereniging van ons land met bijna 1.200 leden. Het is onze missie om in Deventer een gezond ondernemersklimaat te realiseren voor ondernemers in het algemeen en onze leden in het bijzonder. Dit doen wij door het organiseren van verschillende activiteiten: lobbywerk, collectieve inkoop, het realiseren van personeelsvoordelen, versterking van het ondernemersschap, stadsmarketing en last but not least, netwerkversterking. 

Daarnaast werken wij aan vier meerjarenprogramma's; exportstimulering, e-commerce, vernieuwende businessmodellen en een bruisende binnenstad.

Ons ledenbestand is zeer divers en bestaat uit zakelijke dienstverleners, winkeliers, bouw- en transportbedrijven, horeca, industrie, handel etc. Het is een mix van grotere bedrijven en zelfstandige professionals.

Met ons team van vijf uitvoerende professionals werken wij, vanuit ons kantoor in de Gasfabriek, dagelijks aan een zo optimaal mogelijk ondernemersklimaat in Deventer en directe omgeving. 

  • Klik hier voor de statuten van MKB Deventer.

Home
Collectieve inkoop
Personeelsvoordeel
Lobby
Projecten
Kennis
Leden
Contact


Agenda
Actueel
Word lid
Leden uitgelicht
Magazine
Blogs
MKB Deventer
Zutphenseweg 6
7418 AJ DEVENTER

Tel: 0570-758021
E-mail: info@mkbdeventer.nl


Privacybeleid MKB Deventer
Copyright 2018 | MKB Deventer